Nasze aktualne oferty pracy:

Przejrzałeś/łaś nasze aktualne ogłoszenia i nie znalazłeś/łaś nic dla siebie?

Nie wszystko stracone!

Prześlij nam Twoje CV, zostaw kontakt do siebie, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko pojawi się możliwość nawiązania współpracy w ramach roli odpowiadającej Twoim kwalifikacjom.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na adres: rekrutacja@gekofiltration.pl

Formularz kontaktowy dla kandydata

    *pole obowiązkowe

    Informacje dla Kandydata dotyczące przetwarzania danych osobowych:

    Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Gwarant-Eko GEKO Filtration Sp. z o.o. z siedzibą w Kornicy (26-200) przy ul. Kuźnicza 14. Dane osobowe są przetwarzane na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Gwarant-Eko GEKO Filtration. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Kandydat, który aplikował na ofertę pracy w Gwarant-Eko GEKO Filtration Sp. z o.o. posiada prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania oraz ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenie skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: rekrutacja@gekofiltration.pl używając adresu email, z którego wysyłałeś aplikację.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.